„Osiemnastka” po raz drugi najlepsza w Pucharze Tarnowa - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

„Osiemnastka” po raz drugi najlepsza w Pucharze Tarnowa

Szkoła Podstawowa nr 18 w Tarnowie zwyciężyła w rozegranym wczoraj w hali widowiskowo-sportowej Pałacu Młodzieży przy ul. Gumniskiej, piątym turnieju Pucharu Tarnowa w koszykówce o Puchar Prezydenta Tarnowa. Dla dziewcząt z „osiemnastki” była to druga wygrana w szóstej edycji tych zawodów.

Zwycięski zespół Szkoły Podstawowej nr 18

W finale, trenowane przez Bernardę Płocic, koszykarki z SP nr 18 pokonały zespół Szkoły Podstawowej nr 24 w Tarnowie. Trzecie miejsce zajęła natomiast ekipa Szkoły Podstawowej nr 14 w Tarnowie. W turnieju wystąpiły także reprezentacje: SP nr 8 Tarnów, SP nr 9 Tarnów, SP nr 10 Tarnów, SP nr 17 Tarnów, SP nr 23 Tarnów oraz Siódemki Tarnów.

Zwycięski zespół Szkoły Podstawowej nr 18 wystąpił w składzie: Alicja Kozioł, Izabela Kozioł, Emilia Łazarczak. Julia Marek, Urszula Ordon, Julia Owsiak, Wiktoria Piech, Zuzanna Rzeszutko, Natalia Turak oraz Paulina Wózek.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Tarnowa po pięciu turniejach prowadzi Szkoła Podstawowa nr 18 Tarnów – 64 pkt., wyprzedzając Szkołę Podstawową nr 10 Tarnów - 59 pkt. i Szkołę Podstawową nr 24 Tarnów – 57 pkt.

Szósty turniej szóstej edycji Pucharu Tarnowa w koszykówce o Puchar Prezydenta Tarnowa, rozegrany zostanie w hali przy ul. Gumniskiej w czwartek 25 kwietnia.